ART / Lithographs / Färglitografi 9264240
nr 926 4240
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), Interiör från Restaurant Rosemarin, sheet: 42 x 59,
Färglitografi , Peter Dahl (f. 1934), Interiör från Restaurant Rosemarin, bladets mått: 42 x 59
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
2600
SEK 1400
Monday November 24 2014
at 19:43:28
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Robot)
Peter Dahl (f. 1934)